Шкіряний чохол для ключів Mercedes-Benz Key Sleeve, Gen. 6, Leather (B66958412)

- Готово до відправки
- Код: B66958412
3 000 ₴
+380673837202
- +380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна ключниця на ключі Mercedes-Benz Key Sleeve, Gen. 6, Leather
Високоякісний футляр для ключів мерседес подбає про те, щоб всі потрібні ключі завжди були під рукою. Ключниця зі шкіри має виріз по центру розміром 18 мм для зірки «Мерседес-Бенц». Витиснений надпис «Mercedes-Benz» доповнює гармонійний дизайн.
Матеріал: натуральна шкіра.
Розмір: 4,6 x 8 x 1,9 см.
Артикул: B6 695 8413
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Призначення | Для автомобільних ключів |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 000 ₴




