Велокріплення Thule VeloLite 9053100 (TH 9053100)

- В наявності
37 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та економічний кріплення для велосипедів на платформі для 3 велосипедів, призначений для щоденного використання та зручного зберігання.
- Складається в компактний блок для зручного перенесення та економії місця в багажнику або гаражі.
- Окремі кріплення для велосипедів з ременем для легкого завантаження та розвантаження велосипедів.
- Забезпечує доступ до багажника без зняття кріплення, коли на ньому немає велосипеда.
- Паркувальне отвір для ременя для коліс акуратно зберігає ремені під час завантаження велосипедів.
- Велика відстань між велосипедами 23 см зменшує ризик зіткнення велосипедів.
- Перевірена конструкція з'єднання з потужною ергономічною ручкою та замком у комплекті – забезпечує безпечне та стабільне кріплення до фаркопа щоразу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 9053100 |
| Вантажність | 50 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Без доступу |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 25.000 кг |
| Матеріал | Алюміній<br>Пластик |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 122x86x20 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 77x86x20 см |
| Серія | Thule VeloLite |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 20 - 90мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 37 999 ₴







