Бокс Thule Pulse 2 XL 610800 (TH 610800)

- В наявності
36 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Надійний даховий бокс для щоденних подорожей
- Простий та міцний даховий бокс, створений для поїздок на роботу, одноденних поїздок та вихідних
- 500 літрів вантажного простору та вантажопідйомність 75 кг для багажу, спорядження, лиж та сноубордів
- Надійна система без інструментів з індикатором крутного моменту, який клацає при надійному кріпленні
- Підтверджує закриття для додаткового спокою
- Легкий доступ до вашого спорядження з будь-якого боку автомобіля
- Обтічна форма, розроблена для широкого спектру сучасних автомобілів
- Виготовлено з міцного пластику ASA-ABS, стійкого до сонця, подряпин та негоди
- Повний доступ до багажника з мінімальним ризиком контакту з вантажним боксом завдяки його передньому розташуванню на даху автомобіля
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Висота | 40 см |
| Довжина | 215 см |
| Об`єм | 500 л |
| Ширина | 87 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH 610800 |
| Вага | 20.2 кг |
| Вантажність | 75 кг |
| Відкриття боксу | Двостороннє |
| Відповідає нормам TÜV / GS | Да |
| Відповідає стандартам City Crash | Да |
| Відстань встановки (мін) | 1350 см |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Замок | Да |
| Колір | Чорний матовий |
| Кріплення для лиж | Доступно за допомогою аксесуара |
| Кількість ременів | 3 |
| Максимальна довжина лиж | 200 см |
| Максимальна кількість дошок для сноуборду | 5 |
| Максимальна кількість пар лиж | 7 |
| Між поперечками (макс) | 93 см |
| Між поперечками (мін) | 55.5 см |
| Номер моделі | 610800 |
| Підходить на аеродинамічні поперечки | Да |
| Підходить на квадратні поперечки | Да |
| Розміри (ДхШхВ) | 215x87x40 |
| Розміри внутрішні (ДхШхВ) | 207x75x37 |
| Серія | Thule Pulse 2 |
| Система монтажу | PowerClick |
| Чохол для захисту боксу | Доступно за допомогою аксесуара |
- Ціна: 36 999 ₴









