Велокріплення Thule VeloSpace 3 9033100 (TH 9033100)

- В наявності
56 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Преміальне кріплення для велосипедів на фаркопі з практичною системою кріплення, збільшеною колісною базою та простим, інтуїтивно зрозумілим керуванням.
- Кріплення для велосипедів з ремінцем, що керуються однією рукою, для легкого завантаження та розвантаження всіх типів велосипедів.
- Легкий доступ до багажника з завантаженими велосипедами або без них завдяки розумному нахилу педалі.
- Велика відстань 25 см між велосипедами зменшує ризик зіткнення велосипедів.
- Перевозьте більше велосипедів за допомогою простого у використанні адаптера для велосипедів.
- Легке встановлення та регулювання велостажка перед закриттям ручки затягування завдяки початковій стабільності зчіпного пристрою.
- Підходить для колісних баз до 1350 мм та велосипедів вагою до 30 кг – ідеально підходить для електровелосипедів, гірських велосипедів тощо.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Доступний |
| Артикул | TH 9033100 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Чорний |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 30.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 133x73x79 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 133x73x25 см |
| Серія | Thule VeloSpace 3 |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 90мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 56 999 ₴








