Чохол Thule Gauntlet MacBook 16" Pro Sleeve (Black) 3204523 (TH 3204523)

- В наявності
2 299 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердий гладкий чохол надійно захищає пристрій. Розкрийте чохол та працюйте прямо в ньому.
- Підходить для MacBook Pro® з діагоналлю 16 дюймів, MacBook Pro® з діагоналлю 15 дюймів або ноутбука з діагоналлю 14 дюймів
- Жорстка оболонка та посилений захист кутів для надійного зберігання пристроїв
- Внутрішня поверхня з м'якою підкладкою захищає вміст від ударів та подряпин
- Завдяки «двостулкових» дизайну ви можете використовувати свій пристрій, не виймаючи його з чохла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліуретан |
| Тип | Чохол |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 85854250047 |
| Артикул | TH 3204523 |
| Вага | 0.5 кг |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Екран | 16" |
| Номер моделі | TGSE2357 |
| Розміри (ДхШхВ) | 39.5x28.5x3 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 35.8x24.6x1.6 |
| Серія | Thule Gauntlet |
| Сумісність | MacBook Pro 16" (2020+) |
- Ціна: 2 299 ₴






