Велокріплення Thule OutPace 9012100 (TH 9012100)

- В наявності
37 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Thule OutPace — це легка та компактна платформа для велосипедів, на якій можна перевозити до двох велосипедів.
- Підтримує широкий діапазон геометрії велосипедної рами діаметром від 20 мм до 90 мм завдяки універсальному ремінцю для колеса
- Рухома головка, яка обертається, ковзає та гнучко регулюється відповідно до різних розмірів і стилів велосипеда, гарантуючи, що він завжди знаходить ідеальне положення на рамі
- Ви можете завантажити та розвантажити до двох велосипедів у будь-якому порядку – підтримуються всі типи рам та геометрії
- Переноска нахиляється вниз, щоб забезпечити постійний доступ до багажника
- Нахиляється вгору в напрямку автомобіля, щоб зменшити його площу під час стоянки, що робить його ідеальним для міського використання
- Ручка для перенесення та легка конструкція для легкого використання та встановлення, що робить його ідеальним для повсякденного використання
- Паркувальний отвір для ременя колеса дозволяє акуратно заховати ремені під час завантаження велосипедів. Храпові пряжки насоса та колісні ремені дозволяють легко кріпити шини до 3"
- Легко монтується на фаркоп з вертикального положення
- Складається в компактний блок для зручного зберігання в тісних місцях
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 9012100 |
| Вантажність | 50 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | З ручним керуванням |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Чорний |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 25.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 122x66x41 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 76x72x24 см |
| Серія | Thule OutPace |
| Сумісність розміру коліс | від 16" до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 20 - 90мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 37 999 ₴










