Велокріплення Thule EasyFold 3 945100 (TH 945100)

- В наявності
66 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Thule EasyFold 3 - це гнучкий велосипедний перевізник, який підходить для широкого спектру стилів велосипедів, включаючи електровелосипеди.
- Підходить для велосипедних рам від 20 мм до 90 мм, забезпечуючи надійне транспортування широкого асортименту велосипедів.
- Швидкознімна велосипедна триматка для легкого завантаження, скорочує час встановлення та усуває незручності
- Додайте більше велосипедів за допомогою зручного у використанні адаптера для велосипеда
- Повністю складається для компактного зберігання, навіть у невеликих приміщеннях
- Елегантний, сучасний дизайн з інтегрованим освітленням підходить до будь-якого стилю автомобіля
- Щедра відстань у 250 мм забезпечує зручне завантаження гірських велосипедів та великих електровелосипедів.
- Зі встановленими велосипедами доступ до багажника здійснюється за допомогою розумного нахилу ножної педалі.
- Зручне та просте встановлення та регулювання положення велосипедного кріплення на фаркопі до затягування фіксатора завдяки з'єднанню, яке самостійно стабілізується.
- Зручне транспортування стелажу для зберігання велосипедів завдяки вбудованим ручкам для перенесення.
- Новий дизайн лотка для коліс з інтегрованим освітленням підвищує видимість та безпеку
- Складаний адаптер для +1 велосипеда спрощує рішення для зберігання без шкоди для місткості
- Поворотна головка з м'якою накладкою захищає ваш велосипед під час транспортування
- Ремінь з металевим посиленням забезпечує надійну фіксацію для широкого спектру велосипедних рам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Доступний |
| Артикул | TH 945100 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 30.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 126x78x84 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 31x78x84 см |
| Серія | Thule EasyFold |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 20 - 90мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 66 999 ₴







