Велокріплення Thule Epos 978100 (TH 978100)

- В наявності
64 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення Thule Epos для велосипедів підходить для всіх типів велосипедів. Швидке, просте та зручне у використанні
- Встановлення велосипедів потребує мінімальних зусиль завдяки інноваційній телескопічній системі кріплення велосипедів
- Важелі велосипеда дозволяють просто прикріпити велосипед у будь-якому місці на рамі або задньому колесі, надаючи вам безліч варіантів кріплення.
- Можете завантажувати та вивантажувати до двох велосипедів у будь-якому порядку
- Підтримуються всі типи рам та геометрій, включаючи електровелосипеди, гірські велосипеди, гравійні велосипеди та велосипеди з крилами та багажниками.
- Висока вантажопідйомність - 30 кг на велосипед
- Подовжені тримачі для коліс дозволяють легко перевозити велосипеди з довгою колісною базою до 1350 мм.
- Пряжки та колісні ремені для легкого кріплення шин до 3,2 дюйма (до 5 дюймів за допомогою аксесуару, що окремо продається)
- Зі встановленими велосипедами багажник залишається легкодоступним завдяки розумному нахилу педалі. Без встановлених велосипедів доступ до багажника доступний без нахилу
- Ергономічне транспортування велокріплення завдяки вбудованим ручкам для перенесення.
- Доступний широкий асортимент інноваційних аксесуарів, таких як утримувач для інсутментів Thule Epos та замок Thule High Grade, розроблений ABUS для додаткової безпеки (аксесуари продаються окремо).
- Фіксуйте велосипеди на кріпленні, а саме кріплення на фаркопі за допомогою замків (замки в комплекті).
- Замок Thule High-Grade Lock, розроблений разом із ABUS, продається як окремий аксесуар.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 978100 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Чорний |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 30.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 126x69x22 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 27x69x73 см |
| Серія | Thule Epos |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 20 - 90мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 64 999 ₴










