Велокріплення Thule VeloCompact (Fix4Bike) 961500 (TH 961500)

- В наявності
41 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне та легке кріплення для перевезення велосипедів, призначене для повсякденного використання (розрахований на 3–4 велосипеди), зі спеціальним кріпленням для фаркопу FIX4BIKE.
- Просте та швидке встановлення велосипедного кріплення на фаркоп без додаткового регулювання
- Можливість збільшити вантажопідйомність до 4 велосипедів, додавши перехідник для четвертого велосипеда
- Зручна фіксація велосипедів за знімні тримачі рами з ручками, що замикаються.
- Можливість транспортування велосипедів з довгою колісною базою завдяки фіксаторам коліс, що розширюються одним рухом.
- Зручний доступ до багажника навіть із встановленими велосипедами завдяки регульованому нахилу піни ножної
- Проста фіксація коліс за допомогою довгих ременів із пряжками притискного типу
- Зручність зберігання завдяки можливості згорнути до плоскої форми – підходить для більшості автомобільних багажників.
- Велосипеди фіксуються на кріпленні, а саме кріплення – на фаркопі за допомогою замків (замки входять до комплекту)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Доступний |
| Артикул | TH 961500 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Доступно за допомогою аксесуара |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Регульовані ремені |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 25.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 128x73x80 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 103x73x36 см |
| Серія | Thule VeloCompact |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 80мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 41 999 ₴








