Велокріплення Thule EuroRide 942000 (TH 942000)

- В наявності
28 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Функціональне кріплення на два велосипеда, яке задовольняє всім основним умовам (для трьох велосипедів).
- Нахил, що виконується власноруч, дозволяє отримати доступ до багажника, навіть якщо велосипеди встановлені.
- Всього декілька поворотів ручки для швидкого встановлення і багажник кріпиться до кулі фаркопа.
- Рухливі тримачі коліс обладнані м'якими ременями.
- Надійні тримачі рами для велосипедних рам до 70 мм.
- Легко складається для зручного зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 942000 |
| Вантажність | 45 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Швидкий (важіль) |
| Замикання велосипеда | Доступно за допомогою аксесуара |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Регульовані ремені |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 20.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 105x77x75 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 105x77x25 см |
| Серія | Thule EuroRide |
| Сумісність розміру коліс | Всі |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 70мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 28 999 ₴








