Велокріплення Thule EasyFold XT (Fix4Bike) 965500 (TH 965500)

- В наявності
47 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне і просте у використанні кріплення для велосипедів на фаркоп, що може складатися, для всіх типів велосипедів, зі спеціальним пристосуванням для фаркопа Fix4Bike.
- Повністю складається, що дозволяє легко встановлювати, піднімати та зберігати
- Висока вантажопідйомність дозволяє перевозити електропривідні та важкі гірські велосипеди
- Простота фіксації велосипедів за рахунок тримачів рами, що знімаються, замикаються ручками для обмеження крутного моменту Thule AcuTight, які клацають при досягненні оптимального крутного моменту
- Велика відстань між тримачами коліс дозволяє перевозити велосипеди-позашляховики з великою колісною базою
- Пряжки притискного типу регулюються, з подовженими ременями забезпечують просту фіксацію коліс (товщиною до 4.7 дюймів), що дозволяє перевозити велосипеди з товстими колесами
- Зручний доступ до багажника навіть із встановленими велосипедами завдяки нахилу ножної педалі, що регулюється
- Зручне встановлення та регулювання кріплення для велосипедів до затягування фіксатора завдяки високій надійності та початковій жорсткості кріплення на фаркоп
- Ергономічне транспортування велосипедного кріплення завдяки вбудованим колесам та наявності ручки для перенесення
- Зібраний, інструменти не потрібні
- Фіксуйте велосипеди на кріпленні, а саме кріплення - на фаркоп за допомогою замків (замки у комплекті)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 965500 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 30.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 123x68x63 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 68x63x31 см |
| Серія | Thule EasyFold XT |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 80мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 47 999 ₴










