Намет на дах Thule Tepui Explorer Autana 4 (Haze Grey) 901500 (TH 901500)

- В наявності
169 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет на дах Thule Tepui Explorer Autana 4 завдяки своїй конструкції підходить для активного відпочинку в будь-яку пору року під час будь-якої погоди.
- Досить місця для чотирьох осіб
- У комплект входить додатковий збільшений намет, що кріпиться до навісу та захищає вхід від сторонніх поглядів
- Тканина намету стійка до впливу ультрафіолету та цвілі, а також може витримати будь-яку погоду
- Сітчасті панелі забезпечують прекрасну вентиляцію, їх також можна повністю відкрити, щоб поліпшити проникнення повітря
- Чотири великих внутрішніх кишені для зберігання спорядження та туристичних аксесуарів
- У комплект входить матрац з поролону підвищеної щільності для додаткового комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH 901500 |
| Вага | 68.7 кг |
| Вантажність | 295 кг |
| Внутрішня висота | 142 |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | Шатер-прибудова |
| Конструкція основи | Зварні алюмінієві трубки з ізоляцією і алюмінієвими вставками |
| Матеріал | Ріпстоп, поліестер/бавовна (260 г/м²) |
| Мінімальна відстань між опорами | 78 см |
| Місткість | 2 людини<br>3 людини<br>4 людини<br>3 дорослих<br>2 дорослих + 2 дитини |
| Обладнання | Протимоскітна сітка<br>Матрац (поролон)<br>Телескопічні сходи |
| Рама | Алюмінієва 19 мм |
| Розміри (ДхШхВ) | 310x183x132 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 183x122x31 см |
| Розміри спального місця | 244x183 |
| Сезонність | Всі |
| Серія | Thule Tepui Autana |
- Ціна: 169 999 ₴










