Велокріплення Thule VeloSpace XT 938000 (TH 938000)

- В наявності
44 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальне кріплення для велосипедів будь-якого типу - від електричних та фетбайков до маленьких дитячих велосипедів.
- Висока вантажопідйомність дозволяє перевозити електропривідні та важкі гірські велосипеди
- Відстань між тримачами коліс значно збільшено (до 25 см) для простого встановлення велосипедів-позашляховиків
- Можливість збільшити вантажопідйомність до 3 велосипедів, додавши перехідник Thule VeloSpace XT Bike Adapter
- Збільшена відстань між підставками для коліс дозволяє перевозити великі велосипеди (з колісною базою до 1300 мм).
- Пряжки притискного типу з подовженими ременями регулюються та забезпечують просту фіксацію коліс (товщиною до 4.7 дюймів), що дозволяє перевозити велосипеди з товстими колесами
- Велосипеди легко фіксуються за допомогою тримачів рами, що знімаються, з ручками для обмеження крутного моменту Thule AcuTight, які клацають коли досягають оптимального моменту затягування
- Зручне встановлення та регулювання кріплення для велосипедів до затягування фіксатора завдяки високій надійності та початковій жорсткості кріплення до фаркопу
- Зручний доступ до багажника навіть з встановленими велосипедами завдяки нахилу ножної педалі, що регулюється
- Фіксуйте велосипеди на кріпленні, а саме кріплення - на фаркоп за допомогою замків (замки у комплекті)
- Разом з Thule BackSpace XT утворює універсальний багажник, забезпечуючи додатковий обсяг 300 л зі зручним доступом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Доступний |
| Артикул | TH 938000 |
| Вантажність | 60 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Доступно за допомогою аксесуара |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 30.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 135x79x69 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 135x74x25 см |
| Серія | Thule VeloSpace XT |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 80мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 44 999 ₴










