Велокріплення Thule VeloCompact 924001 (TH 924001)

- В наявності
34 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактне і легке велосипедне кріплення для щоденного використання (для 2 велосипедів).
- Зручна фіксація велосипедів за утримувачі рами, які знімаються та замикаються ручками
- Можливість транспортування велосипедів з довгою колісною базою завдяки фіксаторам коліс, що розширюються одним рухом
- Зручний доступ до багажника навіть зі встановленими велосипедами завдяки нахилу ножної педалі, який регулюється
- Зчеплення регулюється з можливістю управління однією рукою для зручної фіксації кріплення
- Проста фіксація коліс за допомогою довгих пасів з пряжками притискного типу
- Зручність зберігання завдяки можливості згорнути до плоскої форми - підходить для більшості автомобільних багажників
- Велосипеди фіксуються на кріпленні, а саме кріплення - на фаркоп за допомогою замків (замки входять у комплект)
- Зібраний, інструменти не потрібні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH 924001 |
| Вантажність | 46 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Доступно за допомогою аксесуара |
| Доступ до багажника | Швидкий (педаль) |
| Замикання велосипеда | Да |
| Замикає кріплення | Да |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Пряжка притискного типу |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 25.000 кг |
| Матеріал | Алюміній |
| Роз'єм електроживлення | 13-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 130x76x56 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 106x66x30 см |
| Серія | Thule VeloCompact |
| Сумісність розміру коліс | до 29" |
| Сумісність розміру рам | Ø 22 - 80мм |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 34 999 ₴










