Велокріплення Thule RideOn 950300 (TH 950300)

- В наявності
15 999 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кріплення яке відкидається, базова комплектація (для трьох велосипедів).
- Нахил, що виконується власноруч, дозволяє отримати доступ до багажника, навіть якщо велосипеди встановлені.
- Зручне сполучення, підходить для більшості фаркопов.
- Положення велосипедів фіксується за допомогою м'яких ременів.
- Замикає на ключ кріплення на фаркоп за допомогою аксесуара Thule Lock 957 .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 950300 |
| Вантажність | 45 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму і колеса |
| Встановлення на фаркоп | З інструментом |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | З ручним керуванням |
| Замикання велосипеда | Доступно за допомогою аксесуара |
| Замикає кріплення | Доступно за допомогою аксесуара |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Регульовані ремені |
| Кількість велосипедів | 3 |
| Максимальна вага велосипеда | 15 000 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Роз'єм електроживлення | 7-pin |
| Розміри (ДхШхВ) | 105x75x70 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 106x77x25 см |
| Серія | Thule RideOn |
| Сумісність розміру коліс | Всі |
| Сумісність розміру рам | Всі |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 15 999 ₴






