Велокріплення Thule Xpress 970003 (TH 970003)

- В наявності
5 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просте, швидке у встановленні, та легке у використанні кріплення для двох велосипедів
- М'які захисні тримачі рам утримують велосипеди у встановленному положенні.
- Для більшої безпеки в комплект включені ремені та рефлектори.
- Велосипеди знаходяться на зручній висоті від землі.
- Компактно складається для простоти зберігання та перенесення.
- Використовуйте адаптер для кріплення велосипедів з нестандартними рамами Thule Bike Frame Adapter 982, наприклад жіночих велосипедів, велосипедів для велотріалу або швидкісного спуску.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер розширення | Недоступний |
| Артикул | TH 970003 |
| Вантажність | 30 кг |
| Тип монтажу велосипеда | За раму |
| Встановлення на фаркоп | Швидке |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Для авто з запаскою на багажнику | Немає |
| Доступ до багажника | Без доступу |
| Замикання велосипеда | Доступно за допомогою аксесуара |
| Замикає кріплення | Немає |
| Колір | Алюміній |
| Кріплення коліс | Немає |
| Кількість велосипедів | 2 |
| Максимальна вага велосипеда | 15 000 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Роз'єм електроживлення | Немає |
| Розміри (ДхШхВ) | 74x52x35 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 72x52x14 см |
| Серія | Thule Xpress |
| Сумісність розміру коліс | від 20" до 29'' |
| Сумісність розміру рам | Усі |
| Тип | На фаркоп |
- Ціна: 5 799 ₴







