Сумка для ноутбука Thule Gauntlet 5 MacBook 14" Attache (Black) 3205414 (TH 3205414)

- В наличии
4 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Жорстка сумка надійно захищає пристрій. Розкрийте сумку та працюйте прямо в ній
- Підходить для 14" MacBook Pro, 13" MacBook Air або інших ноутбуків розміром до 31,3 x 22,1 см
- Жорсткий корпус та посилений захист кутів та країв, розроблені для захисту вашого пристрою
- Конструкція типу "черепашка" дозволяє працювати прямо з кейсу.
- Внутрішні кишені для зберігання аксесуарів та шнурів
- Знімний ремінь на плечі і верхні ручки для різних варіантів перенесення
- 100% перероблені внутрішні тканини та стрічки, частково перероблені зовнішні тканини та піноматеріал
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Thule |
| Цвет | Черный |
| Материал | Полиуретан |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TH 3205414 |
| Вес | 0.59 кг |
| Гарантія | 2 роки основної + 3 роки розширеної |
| Экран | 14" |
| Розміри (ДхШхВ) | 34x26x7 |
| Розміри відсіку для ноутбука | 31.3x22.1x5.0 |
| Серия | Thule Gauntlet |
| Совместимость | MacBook Pro 14" (2021+)<br>MacBook Air 13" (2018+) |
- Цена: 4 999 ₴







