Намет на фаркоп Thule Outset (Dark Slate) 901520 (TH 901520)

- В наявності
207 999 ₴
+380 (67) 383-72-02
- +380 (99) 522-80-38
- +380 (95) 655-41-96
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намет Thule Outset, що кріпиться на фаркоп, збереже ваші позитивні враження від відпочинку на природі та забезпечить неперевершений комфорт, простоту використання та відмінну доступність.
- Намет можна встановити і розібрати менш ніж за 5 хвилин: просто розгорніть намет і надягніть дощовик.
- Розгорніть намет на фаркопі або від'єднайте його від автомобіля, щоб встановити його в зручному для вас місці
- Просторий салон дозволяє вам сидіти всередині намету, що відмінно підходить для комфортного проведення часу з друзями та родиною.
- Зручний матрац товщиною 7 см забезпечує чудовий комфорт, і його можна просто залишити всередині намету при транспортуванні
- Колеса на наметі дозволяють одній людині легко переміщати її, а інтуїтивно зрозуміла система установки полегшує встановлення на фаркоп.
- Невелика висота забезпечує легкий доступ для дітей, людей похилого віку та домашніх тварин.
- Піднята платформа вбереже вас від брудної, холодної, кам'янистої землі.
- Розташування в задній частині автомобіля робить Thule Outset чудовим варіантом, якщо ви не бажаєте нічого перевозити на даху автомобіля. Його аеродинамічна форма також практично не впливає на економію палива або запас ходу батареї.
- Намет фіксується до машини або може бути замкнений, якщо вона не прикріплена до машини
- Намет нахиляється, забезпечуючи доступ до багажника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | TH 901520 |
| Вага | 70 кг |
| Вантажність | 300 кг |
| Внутрішня висота | 113 |
| Гарантія | 2 роки |
| Матеріал | Повітропроникний поліестер (ріпстоп 1500WP) щільністю 600 ден з водостійким покриттям |
| Місткість | 2 людини<br>3 людини |
| Обладнання | Дощовик<br>Матрац (поролон)<br>Москітні сітки |
| Розміри (ДхШхВ) | 264x144x178 |
| Розміри в складеному вигляді (ДхШхВ) | 144x73x90 см |
| Сезонність | Всі |
| Серія | Thule Outset |
- Ціна: 207 999 ₴










